logo
Bericht versturen
Goede prijs.  online

details van de producten

Created with Pixso. Thuis Created with Pixso. Producten Created with Pixso.
Diagnostische software en reserveonderdelen catalogus
Created with Pixso.

2025A CAT ET ET3 Diagnosesoftware

2025A CAT ET ET3 Diagnosesoftware

Modelnummer: E11
MOQ: 1 set
Prijs: Best Price
Verpakking: standaard pakket
Betalingsvoorwaarden: TT/PayPal /Western-Unie Geldgram
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
China
Softwareversie:
2025A
taal:
Engels, Chinees, Deens, Frans, Duits, Italiaans, Japans, Portugees, Russisch, Spaans
Levering vermogen:
Op voorraad
Markeren:

auto diagnostische software

,

voertuig diagnostische software

Productbeschrijving

Productbeschrijving
 

Cat Cater-pillar ET-software 2025A 2019C Cater-pillar elektronische technicus met 1 keer gratis activering

Nieuwste Cat Cater-pijler ET 2025A diagnostische software:
https://mega.nz/file/UoRi2bSb#F3UbNPwrRlGIxtV3EfUJcZTlVYLEYhbAHh6icdf1zOU

Opmerking:
1.Na ontvangst van de betaling sturen wij u de software per e-mail.
2. We zullen de klant op afstand helpen met de installatie en activering voor een enkele pc door Todesk /Teamviewer!
2025A CAT ET ET3 Diagnosesoftware 0
2025A CAT ET ET3 Diagnosesoftware 1
2025A CAT ET ET3 Diagnosesoftware 2
2025A CAT ET ET3 Diagnosesoftware 3
2025A CAT ET ET3 Diagnosesoftware 4
2025A CAT ET ET3 Diagnosesoftware 5

Diagnostische software Cater-pillar ET 2025A (vervangt CAT ET 2023A, 2019C):
1. Nieuwste Cater-pillar ET 2025A-software om te werken met CAT/CAT3 Truck Scanner
2. Met één gratis activering kunt u software online verzenden
3. Ondersteuning voor meerdere talen:Engels, Chinees, Deens, Frans, Duits, Italiaans, Japans, Portugees, Russisch, Spaans
4. Besturingssysteem:Windows 8/8.1 32-bits, Windows 8/8.1 64-bits, Windows 10 32-bits, Windows 10 64-bits

PC-, communicatiehardware- en kabelvereisten
Om de servicetool te kunnen gebruiken, moet aan de volgende pc-, communicatiehardware- en kabelvereisten worden voldaan.

OPMERKING:De minimale pc-configuraties mogen niet standaard worden gebruikt bij het kopen van nieuwe personal computers voor servicetooldoeleinden. Als de bestaande apparatuur aan deze minimumvereisten voldoet, zal deze de servicetool gebruiken.

PC-vereisten
Aanbevolen configuraties
PC met een 2,0 GHz dual-coreprocessor
3 GB RAM
3 GB van de beschikbare harde schijf
DVD-ROM-station (optioneel)
15,4-inch XGA-scherm (compatibel met 1280 x 1024)
Microsoft Windows™ 7 Professional of Windows 8 Professional, Windows 10 Professional (niet getest met Home Edition) (Opmerking: Windows 8 RT wordt niet ondersteund)
RS232-poort met 16550AF UART of compatibel (voor gebruik met Comm Adapter II)
USB 1.1- of 2.0-poort (voor gebruik met Comm Adapter 3)
Ethernet RJ45-connector
Ingebouwd aanwijsapparaat of muis
Om veiligheidsredenen wordt Microsoft Internet Explorer versie 11 of nieuwer of Microsoft Edge aanbevolen.
Opmerking:De meest recente versie van Microsoft Internet Explorer is mogelijk niet gevalideerd voor gebruik met de servicetool.

Cater-pillar elektronische technicus 2024C met WinFlash toekomstis een bijgewerkte versie van de diagnostische software van de caterpillar-dealer die technici kan helpen bij het diagnosticeren van bestaande en potentiële problemen met hun elektronisch geregelde Cater-pillar motoren en machines.

Om de voertuiginformatie te verkrijgen moet de Cat ET-software zijn aangesloten op de elektronische regelmodule (ECM). Hiervoor heeft u een geschikte Diagnostic Link Adapter (DLA) nodig, bijvoorbeeld de originele CAT Comm Adapter III.

De laptops met ARM CPU's (Snapdragon 8cx, Microsft SQ1, enz.) worden niet ondersteund!

De lijst met ondersteunde CAT-machines en -motoren vindt u hieronder:
motoren:
Elektrische stroom
Opwekking van elektrische energie
Industrieel
Mariene energiesystemen
Olie en gas

Machines:
Gelede vrachtwagens
Asfalt straatstenen
Graaflaadmachines
Koude schaafmachines
Compactors
Bulldozers
Boren
Graafmachines
Veller Bunchers
Bosmachines
Expediteurs
Oogstmachines
Hydraulische mijnbouwschoppen
Knuckleboom-laders
Materiaalbehandelaars
Motorgraders
Terreinwagens
Pijpenleggers
Wegherstellers
Tractoren voor locatievoorbereiding
Schrankladers en compacte rupsladers
Skidders
Verreikers
Rupsladers
Ondergronds - Hardrock
Ondergronds - Langwand
Ondergronds - Kamer en pijler
Bedrijfsvoertuigen
Wielbulldozers
Graafmachines op wielen
Wielladers
Tractor-schrapers op wielen

Wat is er nieuw – 2024C
Automatisch productstatusrapport (PSR) uploaden
De servicetool bevat een nieuwe tool waarmee automatisch productstatusrapporten worden geüpload. De tool scant op nieuw gegenereerde productstatusrapporten en uploadt deze wanneer er een internetverbinding beschikbaar is. De standaardinstelling is dat het automatisch uploaden van rapporten is ingeschakeld. Het dialoogvenster Voorkeuren bevat een optie om de tool uit te schakelen.

Wat is er nieuw – 2024C
ECM-naamwijzigingen
Bepaalde ECM's maken tegelijkertijd verbinding met de servicetool via twee datalinks. De servicetool toont een berichtpop-up wanneer de ECM slechts op één link wordt gedetecteerd. De servicetool is gewijzigd om de tekst **INCOMPLETE** toe te voegen aan de ECM-naam wanneer de verbinding onvolledig is. Functies van servicetools die een verbindingspictogram weergeven, gebruiken ook een nieuw pictogram voor een onvolledige verbinding.

Wat is er nieuw – 2024C
Geen significante nieuwe functies of functieverbeteringen

Wat is er nieuw – 2024C
CEOS vlootconfiguratiebestand TOP
Met behulp van de Service Tool kan voor een motor een CEOS (Customer Electronic Option Selection) vlootconfiguratiebestand worden gemaakt/aangepast. Dit is beschikbaar in de aangesloten en niet-verbonden modus.

Fout bij het starten van Service Tool
Er is een Microsoft-probleem met het upgraden van bibliotheken tijdens een installatie waarbij bepaalde versies van de herdistribueerbare versie van C++ betrokken zijn. Na een succesvolle installatie van de servicetool kan, wanneer u de servicetool voor de eerste keer probeert uit te voeren, af en toe een van de volgende fouten verschijnen: "Het toegangspunt kon niet worden gevonden in api-ms-win-crt-runtime" of "Het programma kan niet starten omdat mfc140u.dll ontbreekt op uw computer." Als een van deze berichten wordt weergegeven, laat het ons dan weten, dan sturen wij u een stapsgewijze handleiding voor het oplossen van problemen. Voor deze procedure zijn beheerdersrechten vereist.

Service Tool Licentiecorruptieproblemen met Windows 10-updates
Windows 10-updates 1709 en 1803 zullen servicetoollicenties beschadigen. Toekomstige Windows 10-updates kunnen hetzelfde doen

Als een van de licentiefoutmeldingen wordt weergegeven, laat het ons dan weten, dan sturen wij u een stapsgewijze handleiding voor het oplossen van problemen.

Wat is er nieuw – 2024C
Trainerupdate – 988K XE wiellader
De 988K XE wiellader is toegevoegd aan de Trainer-applicatie.

Wat is er nieuw – 2024C
Voorkeuren Optie om een ​​productstatusrapport op te slaan in PDF

Het dialoogvenster Voorkeuren voor het productstatusrapport is gewijzigd. Het dialoogvenster bevat een nieuw selectievakje om een ​​productstatusrapport automatisch op te slaan als PDF-bestand wanneer het rapport wordt gemaakt. De servicetool blijft de productstatusrapporten automatisch opslaan als een XML-bestand.

Wat is er nieuw – 2024C
Updates van productstatusrapporten
Het productstatusrapport is bijgewerkt met bepaalde historische kenmerken die door de ECM worden ondersteund, zoals de regeneratiegeschiedenis na de behandeling en de servicetestgeschiedenis.
Winflash-schermupdate
Het scherm voor de Winflash-functie is bijgewerkt. Een nieuwe knop Alles uitvouwen opent alle secties van het scherm om alle details weer te geven voor ECM's die door WinFlash zijn gedetecteerd. Een nieuwe knop Alles samenvouwen verbergt alle secties van het scherm, behalve de koprijen die gedetecteerde ECM-namen tonen.

Communicatiehardware
Cater-pillar communicatieadapter III
Cat Electronic Technician configureren om de communicatieadapter te gebruiken 3
Om ervoor te zorgen dat de Cat elektronische technicus met de communicatieadapter 3 kan werken, moeten de instellingen worden gewijzigd om de communicatieadapter 3 als communicatie-interfaceapparaat te selecteren:
Stap 1 Start een Cat elektronische technicus.
Stap 2 Klik op de knop Stop Connect wanneer deze verschijnt.
Stap 3 Selecteer het menu Hulpprogramma's.
Stap 4 Kies "Voorkeuren > Wijzigen...".
Stap 5 Selecteer het tabblad Communicatie.
Stap 6 Selecteer Cat Comm Adapter 3 (RP1210) en klik op OK.
OPMERKING: Omdat voor een groeiend aantal producten meerdere datalinkservices nodig zijn, is het selectievakje 'Dual Datalink Service inschakelen' vooraf aangevinkt.
Voor het onderhoud van ECM's op meer dan één datalink moet dit selectievakje zijn ingeschakeld.
Als u dit niet doet, resulteert dit in onopgemerkte ECM's en verminderde functionaliteit.

Pakket bestaat uit:
1 x Cater-pillar ET 2025A/2019C-software(zal de softwaredownloadlink per e-mail verzenden)